Група компаній  "DELIVERY" почала роботу в 2001 році. Основною спеціалізацією групи є надання транспортних та логістичних послуг для сектору В2В (суб’єкти підприємницькой діяльності та корпоративний сектор) як на території України, так і за її межами. 

За роки роботи наша група стала надійним партнером для більш ніж 200 тисяч корпоративних клієнтів, які працюють в усіх галузях економіки країни.

 • Ми є одним з лідерів на логістичному ринку України.
 • Наша група намагається надати максимально широкий спектр логістичних послуг з високим рівнем обслуговування.

На теперішній час група «DELIVERY» включає в себе 3 компанії:

Доставляння вантажу автомобільним транспортом по всій Україні. (ТОВ «Делівері»).

Доставляння та забирання вантажів здійснюється на склад компанії або до дверей клієнта. Ми доставляємо вантажі від 1 кг до 8 т з наданням послуг з упаковування вашого вантажу. 

Стандартні тарифи на перевезення встановлені в залежності від ваги та об’єму вантажу. Діють окремі тарифи на перевезення палетованого та крупногабаритного вантажу, автомобільних шин та дисків. Ви також можете скористатись спеціально розробленими галузевими рішеннями, де вам буде запропоновано упаковування та індивідуальний тариф на доставляння. 

 • Компанія надає послуги з індивідуального страхування вантажу, а також його відповідального зберігання. 
 • Для наших клієнтів розроблена гнучка система знижок. 
 • Ви можете скористатись послугами індивідуального менеджера.
 • Зареєстрованим на сайті клієнтам надаються додаткові можливості: відслідковування вантажів та керування доставляннями (зміна отримувачів, встановлення та зняття заборон на видачу вантажів, виписка рахунків, оформлення квитанцій на відправлення вантажів та інші послуги) 

ТОВ «Делівері» це:

 • Більше 1500 рейсів на місяць.
 • 290 представництв в Україні.
 • 27 сортувально-розподільчих центрів.
 • 15 регіональних офісів з обслуговування клієнтів.

 

DelTruck

Перевезення вантажу повнофрахтованими автомобілями для одного замовника від 8 т з одним або кількома адресами завантаження та розвантаження на території України. (ТОВ «Делівері Авто»).

Добір індивідуального автомобілю та типу причепу (тент, суцільнометалевий, рефрижератор), в залежності від специфіки вантажу та необхідного завантаження (заднє, бічне, верхнє) для доставлення вантажу до будь-якої точки України. Гнучкий графік роботи, оперативний добір вантажного транспорту, а також цілодобовий контроль його руху. 

 

Delivery-International

Логістична компанія з міжнародного доставлення вантажів, як в Україну, так і по всьому світу авіаційним, автомобільним та морським транспортом, від документів до морських контейнерів. («Делівері-Інтернешнл»)

Професійна робота з кожним клієнтом: оформлення супровідних документів, робота з митними органами, організація логістичних ланцюжків доставлення вантажів (мультимодальні перевезення).

 • Індивідуальний розрахунок вартості в залежності від термінів та об’ємів вантажів, що доставляються. 
 • Компанія надає послуги фізичним та юридичним особам з міжнародного доставляння документів, посилок та бандеролей. 

<img alt="" data-cke-saved-src="/userfs/images/internatonalArrow(2).png" src="/userfs/images/internatonalArrow(2).png" style="max-height:30px; max-width:650px; weight=" 100%"="">

Група компаній «DELIVERY» працює для вашого бізнесу, доставляючи товари та продукцію з мінімальними витратами. 

IНДЕКСИ ДЕЛІВЕРІ