X

Модуль доставки 1С

Безкоштовний сервіс, орієнтований на бізнес-клієнтів. Інтегрується з більшістю типових конфігурацій програмних продуктів фірми "1С" версії 8.2. Модуль дозволяє створювати, зберігати та роздруковувати квитанції, відслідковувати перевезення, розраховувати попередню вартість і строки перевезення.

Ми рекомендуємо!

API Мобільний додаток

Корисні посилання

Логістична компанія «Делівері» спільно з «BGS Solution» - офіційним партнером компанії «1С» в Україні - розробили модуль доставки «Делівері» для 1С. Даний програмний продукт покликаний цілком задовольнити потреби вимогливих клієнтів в якісній логістиці. Модуль доставки «Делівері» відповідає всім стандартам технологічної платформи і підтримує інтеграцію з більшістю типових конфігурацій програмних продуктів фірми «1С» версії 8.2.  

 

Ключові можливості модуля

Оперативність

Швидке оформлення замовлення на відправку вантажу з зазначеного місця.

 

Точність

Попередній прорахунок вартості та строків доставки.

 

Автономність

Пошук та друк уже створених квитанцій та стікерів на перевезення.

 

Контроль

Цілодобовий контроль за  перевезеннями завдяки інформації про місцезнаходження вантажу та статусу його оплати.  

 

Зручність

Отримання даних із квитанцій за номером документу в 1С.

 

Свобода вибору

Виписка нових квитанцій двома способами: самостійно, або на основі документу «Замовлення покупця».

 

Переваги 1C

Відео інструкція по 1С

Модуль корисний

  • Підприємцям, які ведуть свою діяльність в «1С: 8.2» та здійснюють перевезення вантажу через логістичну компанію «Делівері».
  • Підприємцям, які ведуть свою діяльність в «1С: 8.2» і тільки шукають в обличчі «Делівері» надійного партнера по вантажоперевезенням.   

Принципи роботи

Крок 1.

Модуль доставки «Делівері» є безкоштовним, запускається як зовнішній файл та не вимагає залучення програмістів ззовні.

Крок 2.

Для підключення модулю варто зазначити API ключ та секретний API ключ, які клієнт отримує після запиту в Особистому кабінеті на сайті компанії, або за запитом до відділу IT.

Крок 3.

За допомогою Модулю доставки «Делівері» облікова система 1 С звертається до серверу «Делівері».

 

Крок 4. 

Клієнт щоразу отримує актуальну інформацію щодо складів відправлення та отримання, включно з адресами, телефонами та графіками роботи.

Для обраних представництв визначається можливість доставки/ забору вантажу, категорій відправлення, додаткових послуг, а також необхідність оформлення документів ЗЕД.

Під час оформлення квитанції на перевезення можливо додавати нових отримувачів та адреси доставок/ заборів, або обирати їх із раніше створених квитанцій.

Гарантії безпеки

Модуль доставки «Делівері» 1С використовує API ключ та секретний API ключ, за допомогою яких відбувається шифрування даних. Це забезпечує цілковиту секретність передачі інформації.

Вигоди від використання

На сьогодні програмні продукти 1 С цілком заслужено вважаються стандартами програм, які забезпечують коректну роботу бухгалтерського та управлінського обліку більшості підприємств України та країн колишнього СНД. Завдяки Модулю доставки «Делівері» клієнти компанії отримують зручну взаємодію власної системи 1С із сервером логістичного оператора через API. Модуль дозволяє автоматично заповнювати основну частину даних із бази 1С при оформленні квитанції на перевезення – це істотно полегшує і прискорює оформлення документації.       

Партнер проекту   

Компанія «BGS Solutions» є офіційним вендором продуктів компанії «1С» в Україні.
«BGS Solutions» надає повний спектр послуг із автоматизації підприємств на платформі
«1С: Підприємство». Компанія спеціалізується на автоматизації складського господарства, автопарків та експедиції. За 7 років діяльності «BGS Solutions» реалізувала більше 500 успішних проектів на платформі «1С: Підприємство 8» із використанням різноманітних програмних продуктів у різних галузях економіки.

Вартість послуг «BGS Solutions» у рамках базового модуля: 

 
№ п/п Вид рабіт Вартість  послуг, грн.
1 Прив'язування базового модуля до одного з наведених типових документів конфігурацій: Рахунок на оплату покупця, Переміщення товарів, Завдання на перевезення вантажу, Замовлення на відвантаження. 1 440,00 
2

Заповнення на підставі кількох документів. Наприклад, клієнт хоче вмістити 2 замовлення в одну посилку і відправити.

2 880,00 
3

Додавання реквізитів у документ. Наприклад, додати реквізит «Тип доставки» (Склад-Склад; Склад-Двері) або «Категорія вантажу»

1 440,00**

* - для конфігурації «Управління торгівлею для України ред. 3.0» вартість, що зазначена вище збільшується в 3 рази.

** - у випадку, якщо реліз конфігурації клієнта необхідно оновити, до вартості послуг додається оплата за оновлення релізу. Вартість оновлення складає 360,00 грн. за кожен реліз.

 

   Номери для консультацій:​

 

Лінія консультацій:

(044) 502-69-07

Питання доопрацювання модуля і впровадження в свою систему:

(044) 502-69-08, (044) 502-69-06, (044) 502-69-07

Питання розсширення функціоналу API (консультація фахівця "Делівері"):

(067) 557-89-02

НОВИНИ

Всі новини →